ANA SAYFA
29 Mart 2020 Pazar  
25.SPOR ŞENLİĞİ MÜSABAKA SONUÇLARI

MÜSABAKA SONUÇLARI

HALI SAHA FUTBOL MÜSABAKALARI

TARİH

YER

SAAT

GRUP

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

24.02.2020 Pazartesi

BİNALİ YILDIRIM SPOR TESİSLERİ

11.00

F

FEN-ED. FAKÜLTESİ

5

AYDIN SHMYO

3

12.30

B

ZİRAAT FAKÜLTESİ

9

SÖKE MYO

0

14.00

E

DAVUTLAR MYO

1

EĞİTİM FAKÜLTESİ

7

15.30

C

ATÇA MYO

2

MÜHENDİSLİK FAK.

1

25.02.2020

Salı

BİNALİ YILDIRIM SPOR TESİSLERİ

10.30

H

DİŞ HEK. FAKÜLTESİ

2

GERMENCİK MYO

2

12.00

A

AYDIN İKT. FAKÜLTESİ

2

DİDİM MYO

5

13.30

D

VETERİNER FAKÜLTESİ

4

KUYUCAK MYO

1

15.00

D

NAZİLLİ İİBF

1

YENİPAZAR MYO

3

16.30

G

TIP FAKÜLTESİ

2

KOÇARLI MYO

0

02.03.2020 Pazartesi

BİNALİ YILDIRIM SPOR TESİSLERİ

10.30

A

HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ

 

AYDIN İKT. FAKÜLTESİ

 

12.00

F

ÇİNE MYO

 

FEN-ED. FAKÜLTESİ

 

13.30

D

YENİPAZAR MYO

 

VETERİNER FAKÜLTESİ

 

15.00

D

KUYUCAK MYO

 

NAZİLLİ İİBF

 

16.30

C

SULTANHİSAR MYO

 

ATÇA MYO

 

03.03.2020 Salı

BİNALİ YILDIRIM SPOR TESİSLERİ

11.00

G

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

 

TIP FAKÜLTESİ

 

12.30

E

AYDIN MYO

 

DAVUTLAR MYO

 

14.00

B

SÖKE MYO

 

BUHARKENT MYO

 

15.30

H

KÖŞK MYO

 

DİŞ HEK. FAKÜLTESİ

 

09.03.2020 Pazartesi

BİNALİ YILDIRIM SPOR TESİSLERİ

10.30

E

EĞİTİM FAKÜLTESİ

 

AYDIN MYO

 

12.00

C

MÜHENDİSLİK FAK.

 

SULTANHİSAR MYO

 

13.30

D

KUYUCAK MYO

 

YENİPAZAR MYO

 

15.00

D

VETERİNER FAKÜLTESİ

 

NAZİLLİ İİBF

 

16.30

H

GERMENCİK MYO

 

KÖŞK MYO

 

10.03.2020 Salı

BİNALİ YILDIRIM SPOR TESİSLERİ

11.00

F

AYDIN SHMYO

 

ÇİNE MYO

 

12.30

A

DİDİM MYO

 

HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ

 

14.00

B

BUHARKENT MYO

 

ZİRAAT FAKÜLTESİ

 

15.30

G

KOÇARLI MYO

 

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

 

 

HALI SAHA FUTBOL ELEME MÜSABAKALARI

TARİH

YER

SAAT

GRUP

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

12.03.2020 Perşembe

BİNALİ YILDIRIM SPOR TESİSLERİ

13.00

1.MAÇ

A1

 

H1

 

15.00

2.MAÇ

B1

 

G1

 

13.03.2020 Cuma

BİNALİ YILDIRIM SPOR TESİSLERİ

13.00

3.MAÇ

C1

 

F1

 

15.00

4.MAÇ

D1

 

E1

 

14.04.2020 Salı

BİNALİ YILDIRIM SPOR TESİSLERİ

13.00

5.MAÇ

1.MAÇ GALİBİ

 

2.MAÇ GALİBİ

 

15.00

6.MAÇ

3.MAÇ GALİBİ

 

4.MAÇ GALİBİ

 

20.04.2020 Pazartesi

BİNALİ YILDIRIM SPOR TESİSLERİ

13.00

3. lük

5. MAÇ MAĞLUBU

 

6. MAÇ MAĞLUBU

 

15.00

Final

5. MAÇ GALİBİ

 

6. MAÇ GALİBİ

 

 

KADINLAR 3X3 BASKETBOL

TARİH

YER

SAAT

GRUP

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

25.02.2020 Salı

BİNALİ YILDIRIM SPOR SALONU

12.20

A

EĞİTİM FAKÜLTESİ

9

TIP FAKÜLTESİ

6

12.40

A

HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ

13

FEN-ED. FAKÜLTESİ

0

13.00

B

YABANCI DİLLER YO

21

GERMENCİK MYO

0

13.20

B

AYDIN SHMYO

2

AYDIN İKT. FAKÜLTESİ

15

13.40

A

VETERİNER FAKÜLTESİ

11

FEN-ED. FAKÜLTESİ

0

14.00

B

ENSTİTÜLER

3

AYDIN İKT. FAKÜLTESİ

13

14.20

A

TIP FAKÜLTESİ

10

HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ

8

14.40

A

VETERİNER FAKÜLTESİ

15

EĞİTİM FAKÜLTESİ

12

15.00

B

GERMENCİK MYO

0

AYDIN SHMYO

21

15.20

B

ENSTİTÜLER

9

YABANCI DİLLER YO

3

03.03.2020 Salı

BİNALİ YILDIRIM SPOR SALONU

12.20

A

FEN-ED. FAKÜLTESİ

 

EĞİTİM FAKÜLTESİ

 

12.40

A

TIP FAKÜLTESİ

 

VETERİNER FAKÜLTESİ

 

13.00

B

GERMENCİK MYO

0

ENSTİTÜLER

21

13.20

B

AYDIN İKT. FAKÜLTESİ

 

YABANCI DİLLER YO

 

13.40

A

HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ

 

VETERİNER FAKÜLTESİ

 

14.00

A

FEN-ED. FAKÜLTESİ

 

TIP FAKÜLTESİ

 

14.20

B

AYDIN SHMYO

 

ENSTİTÜLER

 

14.40

B

AYDIN İKT. FAKÜLTESİ

21

GERMENCİK MYO

0

15.00

A

EĞİTİM FAKÜLTESİ

 

HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ

 

15.20

B

YABANCI DİLLER YO

 

AYDIN SHMYO

 

Germencik MYO Çekilmiştir

KADINLAR 3X3 BASKETBOL ELEME MÜSABAKALARI

TARİH

YER

SAAT

FİNAL

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

11.03.2020 Çarşamba

 

BİNALİ YILDIRIM SPOR SALONU

11.20

1.MAÇ

A1

 

B2

 

11.40

2.MAÇ

A2

 

B1

 

12.00

3. lük

1. MAÇ MAĞLUBU

 

2. MAÇ MAĞLUBU

 

12.20

Final

1. MAÇ GALİBİ

 

2.  MAÇ GALİBİ

 

 

ERKEKLER 3X3 BASKETBOL

TARİH

YER

SAAT

GRUP

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

24.02.2020 Pazartesi

BİNALİ YILDIRIM SPOR SALONU

11.40

A

TIP F. (A)

13

FEN-EDEB. F. (A)

5

12.00

A

MÜHENDİSLİK F. (B)

4

SÖKE MYO

7

12.20

A

ATÇA MYO

7

AYDIN İKTİSAT F.

5

12.40

B

DİŞ HEK. F. (A)

12

Y.DİLLER YO

14

13.00

B

AYDIN SHMYO

9

MÜHENDİSLİK F. (A)

12

13.20

B

HEMŞİRELİK F.

8

KÖŞK MYO

14

13.40

C

DİŞ HEK. F. (B)

17

VETERİNER F. (A)

11

14.00

C

EĞİTİM F. (A)

12

NAZİLLİ İİBF

8

14.20

C

ZİRAAT F.

9

İLETİŞİM F.

15

14.40

D

EĞİTİM F. (B)

7

TIP F. (B)

14

15.00

D

VETERİNER F. (B)

13

AYDIN MYO

4

15.20

D

GERMENCİK MYO

8

FEN-ED. F. (B)

11

26.02.2020 Çarşamba

BİNALİ YILDIRIM SPOR SALONU

11.20

A

TIP F. (A)

18

SÖKE MYO

11

11.40

A

FEN-EDEB. F. (A)

18

AYDIN İKTİSAT F.

6

12.00

A

MÜHENDİSLİK F. (B)

9

ATÇA MYO

12

12.20

B

DİŞ HEK. F. (A)

13

MÜHENDİSLİK F. (A)

6

12.40

B

Y.DİLLER YO

11

KÖŞK MYO

8

13.00

B

AYDIN SHMYO

6

HEMŞİRELİK F.

5

13.20

A

TIP F. (A)

17

AYDIN İKTİSAT F.

11

13.40

A

SÖKE MYO

6

ATÇA MYO

12

14.00

A

FEN-EDEB. F. (A)

17

MÜHENDİSLİK F. (B)

4

14.20

B

DİŞ HEK. F. (A)

 

KÖŞK MYO

 

14.40

B

MÜHENDİSLİK F. (A)

12

HEMŞİRELİK F.

9

15.00

B

Y.DİLLER YO

18

AYDIN SHMYO

2

02.03.2020 Pazartesi

BİNALİ YILDIRIM SPOR SALONU

11.20

C

DİŞ HEK. F. (B)

 

NAZİLLİ İİBF

 

11.40

C

VETERİNER F. (A)

 

İLETİŞİM F.

 

12.00

C

EĞİTİM F. (A)

 

ZİRAAT F.

 

12.20

D

EĞİTİM F. (B)

 

AYDIN MYO

 

12.40

D

TIP F. (B)

 

FEN-ED. F. (B)

 

13.00

D

VETERİNER F. (B)

 

GERMENCİK MYO

 

13.20

C

DİŞ HEK. F. (B)

 

İLETİŞİM F.

 

13.40

C

NAZİLLİ İİBF

 

ZİRAAT F.

 

14.00

C

VETERİNER F. (A)

 

EĞİTİM F. (A)

 

14.20

D

EĞİTİM F. (B)

 

FEN-ED. F. (B)

 

14.40

D

AYDIN MYO

 

GERMENCİK MYO

 

15.00

D

TIP F. (B)

 

VETERİNER F. (B)

 

06.03.2020 Cuma

BİNALİ YILDIRIM SPOR SALONU

11.20

A

TIP F. (A)

 

ATÇA MYO

 

11.40

A

AYDIN İKTİSAT F.

 

MÜHENDİSLİK F. (B)

 

12.00

A

SÖKE MYO

 

FEN-EDEB. F. (A)

 

12.20

B

DİŞ HEK. F. (A)

 

HEMŞİRELİK F.

 

12.40

B

KÖŞK MYO

 

AYDIN SHMYO

 

13.00

B

MÜHENDİSLİK F. (A)

 

Y.DİLLER YO

 

13.20

A

TIP F. (A)

 

MÜHENDİSLİK F. (B)

 

13.40

A

ATÇA MYO

 

FEN-EDEB. F. (A)

 

14.00

A

AYDIN İKTİSAT F.

 

SÖKE MYO

 

14.20

B

DİŞ HEK. F. (A)

 

AYDIN SHMYO

 

14.40

B

HEMŞİRELİK F.

 

Y.DİLLER YO

 

15.00

B

KÖŞK MYO

 

MÜHENDİSLİK F. (A)

 

09.03.2020 Pazartesi

BİNALİ YILDIRIM SPOR SALONU

11.20

C

DİŞ HEK. F. (B)

 

ZİRAAT F.

 

11.40

C

İLETİŞİM F.

 

EĞİTİM F. (A)

 

12.00

C

NAZİLLİ İİBF

 

VETERİNER F. (A)

 

12.20

D

EĞİTİM F. (B)

 

GERMENCİK MYO

 

12.40

D

FEN-ED. F. (B)

 

VETERİNER F. (B)

 

13.00

D

AYDIN MYO

 

TIP F. (B)

 

13.20

C

DİŞ HEK. F. (B)

 

EĞİTİM F. (A)

 

13.40

C

ZİRAAT F.

 

VETERİNER F. (A)

 

14.00

C

İLETİŞİM F.

 

NAZİLLİ İİBF

 

14.20

D

EĞİTİM F. (B)

 

VETERİNER F. (B)

 

14.40

D

GERMENCİK MYO

 

TIP F. (B)

 

15.00

D

FEN-ED. F. (B)

 

AYDIN MYO

 

 

ERKEKLER BASKETBOL ELEME MÜSABAKALARI

TARİH

YER

SAAT

GRUP

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

11.03.2020 Çarşamba

 

BİNALİ YILDIRIM SPOR SALONU

12.40

1.MAÇ

A1

 

C2

 

13.00

2.MAÇ

B1

 

D2

 

13.20

3.MAÇ

A2

 

C1

 

13.40

4.MAÇ

B2

 

D1

 

13.03.2020 Cuma

BİNALİ YILDIRIM SPOR SALONU

14.40

5.MAÇ

1.MAÇ GALİBİ

 

2.MAÇ GALİBİ

 

15.00

6.MAÇ

3.MAÇ GALİBİ

 

4.MAÇ GALİBİ

 

15.20

3. lük

5. MAÇ MAĞLUBU

 

6. MAÇ MAĞLUBU

 

15.40

Final

5. MAÇ GALİBİ

 

6. MAÇ GALİBİ

 

 

KADINLAR VOLEYBOL MÜSABAKALARI

TARİH

YER

SAAT

MAÇ

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

25.02.2020 Salı

 

SKS S.S.

11.00

1. MAÇ

SAĞLIK BİL. F.

3

YABANCI DİLLER YO

0

13.00

2. MAÇ

 MÜHENDİSLİK F.

3

BUHARKENT MYO

0

15.00

3. MAÇ

EĞİTİM F.

3

KÖŞK MYO

0

28.02.2020 Cuma

 

SKS S.S.

11.00

4. MAÇ

AYDIN İKTİSAT F.

 

ATÇA MYO

 

13.00

6. MAÇ

HEMŞİRELİK F.

 

VETERİNER F.

 

15.00

5. MAÇ

DİŞ HEKİMLİĞİ F.

 

NAZİLLİ İİBF

 

17.00

7. MAÇ

FEN-EDEBİYAT F.

 

AYDIN SHMYO

 

02.03.2020 Pazartesi

SKS S.S

11.00

9. MAÇ

4. MAÇ GALİBİ

 

7. MAÇ GALİBİ

 

13.00

8. MAÇ

2. MAÇ GALİBİ

 

TIP F.

 

05.03.2020 Perşembe

SKS S.S

13.00

10. MAÇ

5. MAÇ GALİBİ

 

6. MAÇ GALİBİ

 

15.00

11. MAÇ

3. MAÇ GALİBİ

 

1. MAÇ GALİBİ

 

 

KADINLAR VOLEYBOL FİNAL GRUBU MAÇLARI

TARİH

YER

SAAT

FİNAL

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

13.04.2020 Pazartesi

 

SKS S.S.

13.00

 

1

 

4

 

15.00

 

2

 

3

 

15.04.2020 Çarşamba

 

SKS S.S.

13.00

 

1

 

3

 

15.00

 

4

 

2

 

17.04.2020 Cuma

 

SKS S.S

13.00

 

3

 

4

 

15.00

 

1

 

2

 

 

ERKEKLER VOLEYBOL MÜSABAKALARI

TARİH

YER

SAAT

MAÇ

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

26.02.2020 Çarşamba

 

SKS S.S.

11.00

1. MAÇ

FEN-ED. F.

3

YABANCI DİLLER YO

0

13.00

2. MAÇ

SÖKE MYO

0

HEMŞİRELİK F.

3

15.00

3. MAÇ

DAVUTLAR MYO

3

EĞİTİM F.

1

27.02.2020 Perşembe

 

SKS S.S.

11.00

4. MAÇ

AYDIN SHMYO

1

MÜHENDİSLİK F.

3

13.00

5. MAÇ

KÖŞK MYO

1

NAZİLLİ İİBF

3

15.00

7. MAÇ

ATÇA MYO

0

DİŞ HEKİMLİĞİ F.

3

02.03.2020 Pazartesi

 

15.00

6. MAÇ

TIP F.

 

KOÇARLI MYO

 

03.03.2020 Salı

SKS S.S

11.00

8. MAÇ

VETERİNER F.

 

SAĞLIM BİLİMLERİ F.

 

13.00

9. MAÇ

5. MAÇ GALİBİ

 

1. MAÇ GALİBİ

 

15.00

10. MAÇ

2. MAÇ GALİBİ

 

3. MAÇ GALİBİ

 

04.03.2020 Çarşamba

 

SKS S.S.

11.00

11. MAÇ

4. MAÇ GALİBİ

 

ZİRAAT F.

 

13.00

12. MAÇ

YENİPAZAR MYO

 

BUHARKENT MYO

 

15.00

13. MAÇ

GERMENCİK MYO

 

AYDIN İKTİSAT F.

 

05.03.2020 Perşembe

SKS S.S.

11.00

14. MAÇ

6. MAÇ GALİBİ

 

7. MAÇ GALİBİ

 

10.03.2020 Salı

 

SKS S.S.

11.00

15. MAÇ

8. MAÇ GALİBİ

 

9. MAÇ GALİBİ

 

13.00

16. MAÇ

10. MAÇ GALİBİ

 

11. MAÇ GALİBİ

 

15.00

17.MAÇ

12. MAÇ GALİBİ

 

13. MAÇ GALİBİ

 

 

ERKEKLER VOLEYBOL FİNAL GRUBU MAÇLARI

TARİH

YER

SAAT

FİNAL

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

14.04.2020 Salı

 

13.00

 

1

 

4

 

15.00

 

2

 

3

 

16.04.2020 Perşembe

 

13.00

 

1

 

3

 

15.00

 

4

 

2

 

20.04.2020 Pazartesi

 

 

13.00

 

3

 

4

 

15.00

 

1

 

2

 

 

------------------------------------------------------------------------------------

ERKEK PERSONEL 3X3 BASKETBOL

TARİH

YER

SAAT

GRUP

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

26.02.2020

Çarşamba

BİNALİ YILDIRIM SPOR SALONU

18.30

A

YABANCI DİİLLER YO

5

FEN-ED. FAKÜLTESİ

6

18.50

B

VETERİNER FAKÜLTESİ

12

EĞİTİM FAKÜLTESİ(A)

5

19.10

B

TIP FAKÜLTESİ

9

THY

5

19.30

A

EĞİTİM FAKÜLTESİ (B)

2

DİNAMO ORTOPEDİ

8

19.50

A

EĞİTİM FAKÜLTESİ (B)

5

FEN-ED. FAKÜLTESİ

10

20.10

B

VETERİNER FAKÜLTESİ

8

THY

6

20.30

B

TIP FAKÜLTESİ

12

EĞİTİM FAKÜLTESİ(A)

8

20.50

A

YABANCI DİİLLER YO

6

DİNAMO ORTOPEDİ

4

04.03.2020 Çarşamba

BİNALİ YILDIRIM SPOR SALONU

18.30

A

EĞİTİM FAKÜLTESİ(B)

 

YABANCI DİİLLER YO

 

18.50

B

EĞİTİM FAKÜLTESİ(A)

 

THY

 

19.10

B

TIP FAKÜLTESİ

 

VETERİNER FAKÜLTESİ

 

19.30

A

FEN-ED. FAKÜLTESİ

 

DİNAMO ORTOPEDİ

 

19.50

1.MAÇ

A1

 

B2

 

20.10

2.MAÇ

A2

 

B1

 

20.30

3. lük

1. MAÇ MAĞLUBU

 

2. MAÇ MAĞLUBU

 

20.50

Final

1. MAÇ GALİBİ

 

2.  MAÇ GALİBİ

 

 


Okunma Sayısı : 0 Son Okunma : 29.3.2020 13:11

MÜSABAKA SONUÇLARI/SKS SPOR ETKİNLİKLERİ/Adnan Menderes Üniversitesi