ANA SAYFA
25 Kasım 2017 Cumartesi  
MÜSABAKA SONUÇLARI 22.SŞ BASKETBOL ERKEKLER

22.SŞ BASKETBOL ERKEKLER

ERKEKLER BASKETBOL 3X3 LİGİ

A GRUBU

B GRUBU

C GRUBU

D GRUBU

DİŞ HEKİMLİĞİ F.

YENİ PAZAR MYO

TIP F. (B)

FEN-EDEBİYAT F.

EĞİTİM F.

AYDIN MYO (A)

Y. DİLLER YO (B)

NAZİLLİ İİBF (B)

BUHARKENT MYO

ZİRAAT F.

AYDIN MYO (B)

AYDIN SHMYO (B)

NAZİLLİ İİBF (A)

Y. DİLLER YO (A)

AYDIN İKTİSAT F. (A)

TIP F. (A)

AYDIN SHMYO (A)

AYDIN İKTİSAT F. (B)

HEMŞİRELİK F.

MÜHENDİSLİK F.

FEN-ED. F.

 

 

 

-Gruplarını ilk iki sırada bitiren takımlar üst tura çıkarak eleme maçlarına katılırlar.

ERKEKLER BASKETBOL GRUPLARI

TARİH

YER

SAAT

GRUP

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

13.03.2017 PAZARTESİ

ADÜ SPOR TESİSLERİ

11.00

A

DİŞ HEKİMLİĞİ F.

5

FEN-ED. F.

7

 

 

11.15

A

EĞİTİM F.

8

AYDIN SHMYO (A)

7

 

 

11.30

A

BUHARKENT MYO

2

NAZİLLİ İİBF (A)

16

 

 

11.45

A

EĞİTİM F.

12

BUHARKENT MYO

4

 

 

12.00

A

FEN-ED. F.

9

NAZİLLİ İİBF (A)

11

 

 

12.15

A

DİŞ HEKİMLİĞİ F.

5

AYDIN SHMYO (A)

2

 

 

12.30

B

YENİ PAZAR MYO

7

Y. DİLLER YO (A)

6

 

 

12.45

B

AYDIN MYO (A)

9

ZİRAAT F.

8

 

 

13.00

B

AYDIN İKTİSAT F.(B)

9

ZİRAAT F

11

 

 

13.15

B

YENİ PAZAR MYO

5

AYDIN MYO (A)

9

15.03.2017 ÇARŞAMBA

ADÜ SPOR TESİSLERİ

11.00

A

DİŞ HEKİMLİĞİ F.

14

NAZİLLİ İİBF (A)

16

 

 

11.15

A

AYDIN SHMYO (A)

10

BUHARKENT MYO

7

 

 

11.30

A

FEN-ED. F.

9

EĞİTİM F.

4

 

 

11.45

A

AYDIN SHMYO (A)

8

FEN-ED. F.

11

 

 

12.00

A

NAZİLLİ İİBF (A)

10

EĞİTİM F.

2

 

 

12.15

A

DİŞ HEKİMLİĞİ F.

17

BUHARKENT MYO

10

 

 

12.30

B

Y. DİLLER YO (A)

7

AYDIN MYO (A)

9

 

 

12.45

B

AYDIN İKTİSATF.(B) 1

13

YENİ PAZAR MYO

12

 

 

13.00

B

ZİRAAT F.

8

YENİ PAZAR MYO

2

 

 

13.15

B

Y. DİLLER YO (A)

6

AYDIN İKTİSAT F. (B)

10

17.03.2017 CUMA

ADÜ SPOR TESİSLERİ

11.00

A

BUHARKENT MYO

3

FEN-ED. F.

12

 

 

11.15

A

DİŞ HEKİMLİĞİ F.

W

EĞİTİM F.

0

 

 

11.30

A

NAZİLLİ İİBF (A)

17

AYDIN SHMYO (A)

5

 

 

11.45

B

AYDIN MYO (A)

3

AYDIN İKTİSAT F. (B)

7

 

 

12.00

B

ZİRAAT F.

8

Y. DİLLER YO (A)

1

20.03.2017 PAZARTESİ

ADÜ SPOR TESİSLERİ

11.00

C

TIP F. (B)

0

AYDIN İKTİSAT F. (A)

W

 

 

11.15

C

Y. DİLLER YO (B)

14

AYDIN MYO (B)

10

 

 

11.30

D

FEN-EDEBİYAT F.

0

TIP F. (A)

W

 

 

11.45

D

NAZİLLİ İİBF (B)

16

AYDIN SHMYO (B)

5

 

 

12.00

C

HEMŞİRELİK F.

14

AYDIN MYO (B)

9

 

 

12.15

C

TIP F. (B)

15

Y. DİLLER YO (B)

9

 

 

12.30

D

MÜHENDİSLİK F.

15

AYDIN SHMYO (B)

8

 

 

12.45

D

FEN-EDEBİYAT F.

0

NAZİLLİ İİBF (B)

W

22.03.2017 ÇARŞAMBA

ADÜ SPOR TESİSLERİ

11.00

C

AYDIN İKTİSAT F. (A)

8

Y. DİLLER YO (B)

13

 

 

11.15

C

HEMŞİRELİK F.

9

TIP F. (B)

15

 

 

11.30

D

TIP F. (A)

9

NAZİLLİ İİBF (B

18

 

 

11.45

D

MÜHENDİSLİK F.

W

FEN-EDEBİYAT F.

0

 

 

12.00

C

AYDIN MYO (B)

12

TIP F. (B)

15

 

 

12.15

C

AYDIN İKTİSAT F. (A)

10

HEMŞİRELİK F.

6

 

 

12.30

D

AYDIN SHMYO (B)

W

FEN-EDEBİYAT F.

0

 

 

12.45

D

TIP F. (A)

9

MÜHENDİSLİK F.

12

24.03.2017 CUMA

ADÜ SPOR TESİSLERİ

11.00

C

Y. DİLLER YO (B)

13

HEMŞİRELİK F.

2

 

 

11.15

C

AYDIN MYO (B)

0

AYDIN İKTİSAT F. (A)

W

 

 

11.30

D

NAZİLLİ İİBF (B)

11

MÜHENDİSLİK F.

7

 

 

11.45

D

AYDIN SHMYO (B)

W

TIP F. (A)

0

 

 

 

 

 

 

 

 

NOT: PUAN DURUMU HESAPLAMASINDA MAÇA ÇIKMAYAN TAKIM HÜKMEN MAĞLUP OLARAK 0 PUAN, MAÇTA MAĞLUP OLAN TAKIM 1 PUAN, MAÇTA GALİP GELEN TAKIM 2 PUAN ALIR. PUAN EŞİTLİĞİNDE TAKIMLARIN KENDİ ARALARINDAKİ MAÇLARDAKİ AVERAJ DİKKATE ALINIR.

ERKEKLER BASKETBOL ELEME MÜSABAKALARI

TARİH

YER

SAAT

GRUP

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

24.04.2017 PAZARTESİ

 

ADÜ SPOR TESİSLERİ

16.00

1.MAÇ

NAZİLLİ İİBF A

18

AYDIN İKTİSAT F. (A)

5

16.15

2.MAÇ

AYDIN İKTİSAT F. B

6

MÜHENDİSLİK F.

10

16.30

3.MAÇ

FEN EDEBİYAT F.

13

Y. DİLLER YO (B)

6

1645

4.MAÇ

ZİRAAT FAK.

6

NAZİLLİ İİBF (B)

11

26.04.2017 ÇARŞAMBA

 

ADÜ SPOR TESİSLERİ

16.00

5.MAÇ

NAZİLLİ İİBF (A)

 

MÜHENDİSLİK F.

 

16.15

6.MAÇ

FEN EDEBİYAT F.

 

NAZİLLİ İİBF (B)

 

16.30

3. lük

5. MAÇ MAĞLUBU

 

6. MAÇ MAĞLUBU

 

16.45

Final

5. MAÇ GALİBİ

 

6. MAÇ GALİBİ

 

DERECEYE GİREN TAKIMLAR

1. NAZİLLİ İİBF (A)

2. NAZİLLİ İİBF (B)

3. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ


Okunma Sayısı : 0 Son Okunma : 24.11.2017 18:17

22.SŞ BASKETBOL ERKEKLER/SKS SPOR ETKİNLİKLERİ/Adnan Menderes Üniversitesi